Obszar działalności: Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Bolszewo, Kosakowo, Puck, Półwysep Helski oraz ich okolice.

TWW 1991 - Jerzy Kreft
ul. Kochanowskiego 23
81-198 Suchy Dwór

Tel. 502 067 648

Rolety materiałowe

W ofercie rolet materiałowych proponujemy Państwu produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustu. Rolety materiałowe występują w różnych rodzajach:

  • rolety w kasetach PCV lub aluminiowych z prowadnicami – kasetki w stylowy sposób osłaniają zwiniętą roletę i zabezpieczają przed ewentualnym uszkodzeniem. Są jednocześnie dodatkową ozdobą okna.
  • rolety dzień-noc
  • rolety dachowe 
  • rolety bambusowe
  • rolety wolnowiszące – mocowane bezpośrednio do ściany nad oknem.

Polecamy szczególnie rolety z prowadnicami, dzięki którym roleta opuszcza się idealnie pionowo i nie porusza się np. pod wpływem podmuchów wiatru. Dodatkowo prowadnice pozwalają całkowicie uniknąć występowania bocznych prześwitów promieni słonecznych.

Materiały stosowane we wszystkich rodzajach rolet dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej, różnych wzorach oraz fakturach (tzw. rolety żakardowe) i w różnych stopniach zaciemnienia. Do pomieszczeń mokrych, jak kuchnie czy łazienki szczególnie polecamy grubsze, silnie impregnowane materiały, które gwarantują niezmieniony kształt i odporność na czynniki zewnętrzne.

Przy wyborze koloru rolet należy pamiętać, że w sypialniach najlepiej sprawdzą się ciemne barwy (nad ranem nie obudzi nas słońce), a w pokojach dziennych, gdzie rolety mają także chronić przed upałem dobrze swoją rolę pełnią rolety o jaśniejszych tonacjach (ciemne barwy absorbując światło, dodatkowo nagrzewałyby pomieszczenia).

1
1
1
1
1

a