Obszar działalności: Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Bolszewo, Kosakowo, Puck, Półwysep Helski oraz ich okolice.

TWW 1991 - Jerzy Kreft
ul. Kochanowskiego 23
81-198 Suchy Dwór

Tel. 502 067 648

Pomiar/montaż

Dobór produktu i pomiar:

Po Państwa telefonicznym kontakcie umawiamy się na spotkanie. W jego trakcie mogą Państwo zapoznać się z naszą gamą produktów, wybrać tkaniny lub koloru żaluzji. Próbki wszystkich produktów i materiałów zawsze mamy przy sobie umożliwiając Państwu dobór produktu na miejscu, tak aby sprawdzić, jak wybrany produkt czy materiał będzie się komponował w Państwa wnętrzach.

Pomiaru dokonujemy zawsze bezpośrednio u Klienta - w mieszkaniu, domu lub w firmie. Jesteśmy w pełni elastyczni i dostępni w terminach odpowiadających Państwu, także późnym popołudniem lub wieczorem. Zawsze sami podejmujemy się zebrania pomiarów, dzięki czemu mają Państwo pewność, że roleta lub żaluzja zostanie idealnie dopasowana do okna.

Znając wybrany przez Państwa typ produktu oraz dokładny wymiar, będziemy mogli przedstawić Państwu dokładny koszt produktów.

Wizyta u Klienta zawsze jest bezpłatna!

Montaż:

Od momentu przyjęcia zlecenia, dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przygotować dla Państwa wybrany, wykonywany na zamówienie produkt. Po około 3-5 dniach roboczych skontaktujemy się z Państwem aby uzgodnić dogodny termin montażu. Samodzielnie montujemy nasze produkty nie angażując Państwa w najmniejszy sposób. Sam montaż nie jest to uciążliwy i w większości wypadków krótki, najczęściej 5-10 minut na jedno okno, zależnie od wybranego produktu.

Montaż oczywiście nie generuje dla Państwa żadnych dodatkowych kosztów.

a